zde se nacházíte:
Index > Kariéra

Pracovník skladu - řidič VZV

Proč se přidat právě k nám?
  • Pracovněprávní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Typ úvazku: Plný úvazek, minimálně 40 hod. týdně
  • Termín nástupu: Ihned
  • Mzda: až 38 950 Kč
  • Náplň práce: vykládka a nakládka vozidel, identifikace a příjem zboží, vychystávání, balení a značení zboží, ruční manipulace se zbožím, práce se čtečkou čárových kódů a s firemními dokumenty, obsluha a údržba manipulační techniky

Požadujeme:

  • samostatnost, odpovědnost, pečlivost
  • obsluhu manipulační techniky - praxe s řízením VZV alespoň 2 roky (neplatné oprávnění obnovíme formou školení)
  • praxi se zakládáním zboží do regálů pomocí VZV
  • fyzickou zdatnost
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • hrubou mzdu po zapracování až 38 950 Kč včetně osobního ohodnocení a příplatku za směnnost
  • mimořádné odměny a prémie, roční prémie
  • příplatky za práci přesčas, o víkendu a svátcích
  • dotovanou stravu a kávu v místě pracoviště
  • narozeninový dárek v podobě jednorázového finančního bonusu
  • profesní růst díky pravidelným školením
  • pracovní oděv dle ročního období
  • mobilní telefon, tarif + data
  • jistou dlouhodobou a perspektivní práci
  • zázemí stabilní, ryze české společnosti, která je držitelem certifikátů ISO v oblasti ekologicky šetrných procesů, udržitelnosti, bezpečnosti a kvality
  • práci s dobrou dostupností z Olomouce (přímé autobusové i vlakové spojení)

Pracoviště a kontakty

  • Společnost: EGT Express CZ s.r.o., IČ 6230195
  • Pracoviště: Olomoucká 1001, 783 53 Velká Bystřice
  • Kontakt: Filip Skácel, e-mail: kariera@egtexpress.com

Kliknutím na „Odeslat“ souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uloženy v souladu se zákonem O ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. EU 2016/679 ve znění pozdějších předpisů a používány výhradně pro účely EGT Express s.r.o.