zde se nacházíte:
Úvod > Careers

ŘIDIČ SKUPINY C nebo CE (mezinárodní kamionová přeprava EU)

What we offer to you?

Jsme stabilní, ryze česká společnost podnikající v oboru mezinárodních přepravních služeb. Jsme držiteli certifikátů ISO v oblasti ekologicky šetrných procesů, udržitelnosti, bezpečnosti a kvality.

Co vás čeká

  • Rozvoz zboží po státech Evropské unie + příležitostně Srbsko, Švýcarsko
  • Příležitostná výpomoc a asistence při nakládkách a vykládkách zboží

Co od vás potřebujeme

  • Řidičský průkaz skupiny C nebo C + CE
  • Profesní průkaz
  • Psychotesty
  • Pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli
  • Zkušenosti s řízením nákladních vozidel výhodou, ne podmínkou
  • Spolehlivost, vstřícné jednání, chuť pracovat

Co vám můžeme nabídnout

  • Moderní vozový park-tahače/tandemy (Mercedes-Benz, DAF, VOLVO)
  • Skříňové a plachtové návěsy
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Prémie a odměny
  • Příplatky za práci o víkendu a za práci ve svátek
  • Benefitní karta
  • Průměrný výdělek v čistém 45 000 Kč – 65.000 Kč, dle doby strávené na služební cestě
  • Pracovní oděv (bunda, vesta, trička, kalhoty, mikina, boty)
  • Roční příspěvek na údržbu firemního oděvu
  • Tablet s navigací
  • Firemní telefon s možností neomezených dat v ČR
  • Firmou hrazená školení
  • Partu lidí, co táhne za jeden provaz

Pracoviště a kontakty

  • Společnost: EGT Express CZ s.r.o., IČ 6230195
  • Pracoviště: Olomoucká 1001, 783 53 Velká Bystřice
  • Kontakt: Filip Skácel, e-mail: kariera@egtexpress.com

Moc se na vás těšíme :-)!

By clicking on "submit" you agree that your personal data will be stored in accordance with Act No. 101/2000 Coll. and EU 2016/679 on the protection of personal data as amended and used for all purposes of EGT.