zde se nacházíte:
Index > Kariéra

Řidič/ka skupiny C+E mezinárodní kamionová doprava - EU

Proč se přidat právě k nám?
  • Směnnost: pružná pracovní doba
  • Pracovně právní vztah: HPP
  • Typ úvazku: plný, minimálně 40 hod/ týden
  • Minimální stupeň vzdělání: základní + praktická škola
  • Termín nástupu: ihned
  • Pracovní náplň: rozvoz zboží po státech Evropské unie + příležitostně Srbsko, Švýcarsko, příležitostná výpomoc a asistence u vykládek, nakládek

Nabízíme:

  • Fixní mzda 38.000 Kč + 5.500 Kč osobní ohodnocení + prémie (ADR nakládka, doba strávená na služební cestě, mimořádné prémie)
  • Průměrný výdělek 45.000 Kč – 65.000 Kč, dle doby strávené na služební cestě
  • Příplatky za práci o víkendu a ve státní svátek
  • Dovolená proplácená do výše fixní mzdy
  • Moderní vozový park (Mercedes – Actros – tahač, tandem; DAF XF; VOLVO FH – tahač, tandem)
  • Návěsy – Low-deck; Standart (Plachtové; Frigo; Skříňové)
  • Firemní OOPP (bunda, vesta, trička, kalhoty, mikina, boty…)
  • Roční příspěvek na údržbu firemního oblečení
  • Tablet s navigací, firemní telefon s možností neomezených dat v ČR
  • Sleva na PHM pro osobní potřebu
  • Firmou hrazené školení ADR a pravidelné roční školení řidičů

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz skupiny C+E
  • Profesní průkaz
  • Psychotesty
  • Pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli
  • Zkušenosti s řízením nákladních vozidel výhodou, ne podmínkou
  • Spolehlivost, vstřícné jednání, chuť pracovat

Pracoviště a kontakty

  • Společnost: EGT Express CZ s.r.o., IČ 6230195
  • Pracoviště: Olomoucká 1001, 783 53 Velká Bystřice
  • Kontakt: Hana Nováková, e-mail: kariera@egtexpress.com

Kliknutím na „Odeslat“ souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uloženy v souladu se zákonem O ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. EU 2016/679 ve znění pozdějších předpisů a používány výhradně pro účely EGT Express s.r.o.